PRZYSMAKI RENSKE DOG HEALTHY MINI TREAT

Renske na słowackim Pilsku 🙂

RENSKE – zdrowy mini przysmak dla psów małych ras

Renske to firma, która kojarzy mi się przede wszystkim z mokrymi karmami, z którymi miałyśmy już sympatyczną styczność. Tym razem w nasze ręce wpadły mini przysmaki, czyli Renske Dog Healthy Mini Treat, dzięki testom w ramach Top for Dog i sklepu Premium 4 Animals.

Do testów otrzymaliśmy 6 puszek przysmaków – 1 puszkę wersji Chicken with broccoli (kurczak z brokułami), 1 puszkę wersji Chicken with Carrot (kurczak z marchewką), 1 puszkę Salmon (z łososiem) oraz 3 puszki Duck (z kaczką).

Co producent pisze na temat tych smaczków?

JAKOŚĆ

Skład przysmaków jest rewelacyjny. Zawiera od 85 do 91% mięsa w zależności od wersji smakowej, nie mają soli, cukru, sztucznych konserwantów i dodatków. Są w 100% naturalne. Skład jest prosty i służy psim brzuszkom, a jeśli chodzi o smakNela i Kiara wprost za nimi szaleją! Z 6 opakowań przysmaków zostało nam jedynie jedno pełne z kaczką i odrobinka smaczków z kurczakiem i marchewką, a to świadczy jedynie o tym, że psiaki je uwielbiają. Obie bardzo lubią się na nich uczyć nowych sztuczek, rezygnują z różnych rzeczy, np. pogoni za gołębiem i mówiąc szczerze – kiedy mam je w kieszeni dostaję +100 do atrakcyjności dla psów i mam wrażenie, że prowadzę je na niewidzialnej smyczy, a moje psy są chodzącymi aniołkami. Potwierdza to również mój mąż, który wieczorem bez tych przysmaków już nie rusza się z domu na spacer z psami. Smak psom zupełnie się nie nudzi, a każda z wersji smakuje im tak samo.

Jeśli chodzi o wydajność smaczków to jest bardzo, bardzo dobrze. Opakowanie zawiera aż 100g produktu, a smaczusiowych serduszek jest w nim całe mnóstwo. Kształt smaczków jest tak sprytnie zrobiony, że bez problemu można już i tak mały kąsek przedzielić jeszcze na pół, co jest bardzo przydatne właśnie przy nauce sztuczek i komend, gdzie jak to mówię – smaczki sypią się garściami. 😀 W dodatku mają przyjemnie miękką konsystencję, dzięki czemu psy nie memłają smaczka całe wieki, co w przypadku nagradzania psa na treningu to świetna sprawa! Można rzucić psu smaczusia i lecimy dalej. 🙂

Z trawieniem przysmaków ani Nela, ani Kiara nie mają żadnego problemu przy żadnej wersji smakowej. Wiem, że właściciele maltańczyków unikają kurczaka w składzie pożywienia dla psów, natomiast w przypadku Neli żadne zacieki się nie pojawiły również po wersji z kurczakiem i brokułami oraz marchewką. Brzuszki są zadowolone, a i my także z tak grzecznych psiaków na spacerach. 😉

Przysmaki Renske sprawdzają się u nas również jako wypełnienie konga i maty węchowej, które podaję psom, kiedy zostają same w domu. Kąski nie brudzą pościeli, podłogi, maty węchowej, ani nawet dłoni, czy kieszeni spodni, nie ma też problemu z kładzeniem ich na meblach, gdyż nie zostawiają tłustego śladu.

Opakowanie jest praktyczne – zakręcany wygodny słoiczek, który możemy wrzucić do plecaka jadąc na wycieczkę. Przysmaki w nim nie wietrzeją, nie wilgotnieją i nie robią się twarde. Słoiczek jest lekki i plastikowy, a pod pokrywką zamknięty jest dodatkowo szczelnie aluminiową folią.

Renske ma w swojej ofercie jeszcze jeden smak: kurczak z oregano. Myślę, że niebawem się na niego skusimy. 🙂

POLECAMY

Polecam Renske Dog Healthy Mini Treat względu na skład, miękkość, wielkość smaczków, ich wydajność, praktyczne zakręcane opakowanie, wersje smakowe oraz ze względu na to, że naprawdę rewelacyjnie sprawdzają się przy nagradzaniu psów. Nela i Kiara uwielbiają te przysmaki, na pewno będziemy do nich wracać!

Strona www sklepu: Premium 4 Animals

Facebook sklepu: Premium 4 Animals

Facebook Renske Polska: Renske Polska

Linki do wszystkich produktów:
Renske Dog Healthy Mini Treat Chicken with broccoli – kurczak z brokułami
Renske Dog Healthy Mini Treat Chicken with carrot – kurczak z marchewką
Renske Dog Healthy Mini Treat Duck – kaczka
Renske Dog Healthy Mini Treat Salmon – łosoś

Testy produktów Renske odbyły się w ramach plebiscytu Top for Dog.

Na swoich faworytów głos można oddać do 15.11.2019r. na www.topfordog.pl/produkty-2019