Ayla – liofilizowane przysmaki

Liofilizowane smakowitości

Przysmaki Ayla poznaliśmy rok temu, testując kostki i talarki z indyka w plebiscycie TOP for DOG. Już wtedy bardzo przypadły Neli i Kiarze do gustu, dlatego z chęcią wyraziliśmy chęć przetestowania nowości – filetu z piersi kaczki ze skórą.

KONSYSTENCJA, WIELKOŚĆ I ZAPACH

Filet z piersi kaczki to nieregularne kęski mięsa różnej wielkości. Nie są to ani zbyt drobne przysmaki, ani zbyt duże. Są dość miękkie i delikatnie kruche, dzięki czemu z łatwością przerwiemy większy kawałek na kilka mniejszych. Przysmaki nie pachną bardzo intensywnie, raczej określiłabym zapach jako delikatny i przyjemny. Nie tłuszczą zbytnio rąk i nadają się do uzupełniania zabawek węchowych po ich podzieleniu na mniejsze kawałki.

SMAKOWITOŚĆ ORAZ JAKOŚĆ

Nie wiem, czy jest tutaj zbyt wiele do powiedzenia, dlatego że Neli i Kiarze dosłownie uszy się trzęsą na sam widok opakowania Ayli. Dziewczyny uwielbiają te przysmaki! Widać, że dużą przyjemność mają z ich jedzenia i z chęcią m.in. wykonują za nie sztuczki. Przysmaki nie powodują żadnych problemów trawiennych i ubolewam, że jest ich tak mało w jednym opakowaniu, dlatego że znikają błyskawicznie w brzuszkach moich psów. 😉 Trzeba jedynie pamiętać, aby na spacery w towarzystwie tych smaczków zabierać również wodę do picia dla psów, dlatego że są dość suche i zauważyłam wzmożone pragnienie po ich spożyciu. Ayla kojarzy mi się z wysoką jakością przysmaków przez jakość human grade oraz dzięki procesowi liofilizacji, któremu poddawane są kawałki mięsa i z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu, kto ceni sobie jakość jedzenia.

PODSUMOWANIE

Ayla to przysmaki spełniające najwyższe standardy. Nie zawiodłam się jeszcze na żadnej wersji przysmaków tego producenta, a te z filetu piersi kaczki są wyjątkowo smakowite dla moich psów. Czy mogę je polecić? Oczywiście!

Sklep: Ayla Care

Facebook: Ayla Polska

Instagram: Ayla Polska

Dziękujemy za możliwość testów produktu Ayla Care, które odbyły się w ramach plebiscytu TOP for DOG.

Na swoich faworytów głos będzie można oddać na stronie internetowej TOP for DOG.